Lokaty krótkoterminowe do dwóch miesięcy.

Lokaty krótkoterminowe w Idea Banku.

Lokata Nr 1 to pierwsza z ofert Idea Banku. Depozyt ma oprocentowanie nominalne w wysokości 3% w skali roku i można go założyć bez zakładania konta osobistego w banku na okres jednego miesiąca. Mamy tutaj stałe oprocentowanie z kapitalizacją odsetek na koniec okresu trwania lokaty. Depozyt można założyć mobilnie, w oddziale banku, telefonicznie lub przez internet. Jest to lokata odnawialna jakiej zerwanie skutkuje utratą zgromadzonych odsetek. Lokata PING PONG to kolejna z propozycji Idea Banku. Oprocentowanie na lokacie jest stałe i wynosi 1,75% w skali roku. Na depozyt możemy wpłacić kwoty od 500 złotych do 20 000 złotych. Warunkiem skorzystania z oferty jest założenie konta idealnego w banku. Jest to lokata na jeden dzień. Odsetki kapitalizowane są na koniec, a sama lokata ma charakter odnawialny jakiej zerwanie skutkuje utratą zgromadzonych odsetek. Jeden klient może założyć tylko jedną lokatę tego typu.

Lokata Short Plus z oprocentowaniem 1,65% w skali roku to depozyt ośmiodniowy. Możemy wpłacić na niego od 500 złotych do nawet 1 mln złotych. Warunkiem skorzystania z oferty jest założenie w banku konta osobistego. Oprocentowanie jest stałe, a lokata ma charakter nieodnawialny. Możemy ją założyć mobilnie lub przez internet. Zerwanie lokaty skutkuje utratą odsetek, które są kapitalizowane na koniec okresu. Ta sama lokata dostępna jest jeszcze w innych wersjach. Można ją założyć na okres 3 lub 7 dni. Wówczas jej oprocentowanie będzie wynosiło 1,5% w skali roku. Lokatę możemy założyć również na okres 10, 14 i 21 dni z oprocentowaniem 1,4% w skali roku. Warunki lokowania środków jak również zakres kwot na tej lokacie bez względu na wersję nie ulegają zmianie. Lokata stabilna również jest propozycją Idea Banku. Możemy założyć ją dysponując kwotą od 1 złotych do 1 mln złotych. Jest to lokata dwumiesięczna bez konieczności zakładania konta osobistego. Oprocentowanie jest stałe i równe 1,35% w skali roku. Jest to depozyt odnawialny jaki założymy w oddziale banku lub przez telefon. Konsekwencją zerwania lokaty jest utrata odsetek. Depozyt dostępny jest również w wersji miesięcznej z oprocentowaniem jakie będzie nieco niższe i równe 1,3% w skali roku.

Bank Millennium proponuje klientom lokatę urodzinową. Oprocentowanie równe jest 3% w skali roku, a okres trwania lokaty to jeden miesiąc. Warunkiem skorzystania z oferty jest posiadanie w banku rachunku osobistego. Zakres kwot na tej lokacie to przedział od 1 000 złotych do maksymalnie 10 000 złotych. Lokata ma charakter nieodnawialny i można ją założyć jedynie mobilnie. Obecnie jest promocja w ramach której po spełnieniu kilku prostych warunków można otrzymać dodatkowe 200 złotych. Limit lokat ograniczono do jednej na klienta. Co warto zaznaczyć lokatę można założyć w ciągu 30 dni od dnia urodzin. Envelo Bank oferuje envelolokatę mobilną z oprocentowaniem 1,5% w skali roku. Założymy ją już od 500 złotych. Jest to lokata miesięczna, jakiej warunkiem jest posiadanie w banku rachunku osobistego. Odsetki kapitalizowane są na koniec okresu, a lokata ma charakter nieodnawialny. Jej zerwanie skutkuje utratą zgromadzonego zysku. Nest lokata to propozycja Nest Banku. Jest to depozyt miesięczny lub dwumiesięczny z oprocentowaniem nominalnym rzędu 1,3% w skali roku. Zakres kwot na tej lokacie to przedział od 100o złotych do 2 mln złotych. Lokata internetowa w Plus Banku to lokata miesięczna bez konieczności zakładania konta. Oprocentowanie nominalne wynosi tutaj 1,3% w skali roku, a minimalna kwota na lokacie to 1 000 złotych.