Lokaty bankowe.

Lokaty

Najbardziej opłacalne lokaty jednomiesięczne.

Lokata Cloud jest propozycją lokaty jednomiesięcznej przygotowanej przez Idea Bank. Oprocentowanie na lokacie jest stałe i wynosi 2,3% w skali roku. Zakres kwot jakie można ulokować na tym depozycie to przedział od 500 złotych do maksymalnie 1 000 000 złotych. Bank przygotował tą ofertę dla swoich nowych jak i obecnych klientów, którzy wcześniej założą w nim rachunek oszczędnościowo- rozliczeniowy. Depozyt możemy założyć przez aplikację mobilną lub online. Lokata Cloud to lokata z kapitalizacją odsetek na koniec terminu wykupu lokaty. Konsekwencja zerwania depozytu przed terminem wykupu skutkuje utratą wszystkich odsetek. Lokata na nowe środki plus to kolejna z propozycji lokaty na jeden miesiąc jaką oferuje również Idea Bank. Mamy gwarancję stałego oprocentowania w wysokości 3% w skali roku i kapitalizację odsetek na koniec okresu. Zakres kwot jakie można wpłacić na ta lokatę jest taki sam jak w przypadku lokaty cloud.

Lokaty na okres 45 dni w Idea Banku.

Analizując najlepsze lokaty dwumiesięczne zaczniemy od lokaty na okres 45 dni jaka proponuje nam Idea Bank. Jest to lokata skarbonka plus z oprocentowaniem stałym wynoszącym 2,1% w skali roku. Zakres kwot na tej lokacie jak w większości lokat tego banku, to przedział od 500 złotych do 1 miliona złotych. Depozyt mogą założyć zarówno nowi jak i obecni klienci banku, którzy posiadają w nim rachunek osobisty. Depozyt założymy online lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Lokata skarbonka bez plusa również jest propozycją lokaty na 45 dni w Idea Banku. Wszystkie parametry lokowania środków na tej lokacie są takie same, oprócz oprocentowania. Tutaj jest ono niższe i wynosi 1,7% w skali roku. Na tej lokacie bez plusa osiągniemy mniejszy zysk netto.

Lokaty dwumiesięczne.

Zobacz także:  Wady i zalety lokat bankowych

Lokata miracle plus jest propozycją lokaty dwumiesięcznej jaką oferuje Lion’s Bank. Minimalna kwota potrzebna do uruchomienia tego depozytu to 10 000 złotych. Maksymalna kwota na lokacie nie została przez bank określona. Z oferty mogą skorzystać wszyscy klienci banku, którzy posiadają w nim konto lub je założą. Depozyt założymy w oddziale banku lub online bez opuszczania ciepłego domu. Klient, który z jakiegokolwiek powodu zerwie lokatę przed terminem jej wykupu utraci wszystkie zgromadzone odsetki. Konsekwencje są jak widać duże dlatego też przed zerwaniem lokaty lepiej to kilka razy przemyśleć, aby później nie żałować straconego zysku. Na okres dwóch miesięcy możemy założyć lokatę nr 1 oferowaną przez Idea Bank. Mamy tutaj gwarancję stałego oprocentowania wynoszącego 1,45% w skali roku. Zakres kwot na tej lokacie wynosi od 500 złotych do okrągłego 1 miliona złotych. Jest to lokata jaka przypadnie do gustu zarówno osobom mającym niewielkie oszczędności jak i tym znacznie bogatszym. Bank przygotował ofertę z myślą o wszystkich swoich klientach, którzy mają założony w banku rachunek oszczędnościowo- rozliczeniowy.