Seite: >

Kredyt konsolidacyjny proponuje nam między innymi Meritum Bank. W ramach tej oferty konsolidacja jest możliwa do maksymalnie 200 tysięcy złotych. Kredyt można spłacać przez okres 10 lat. Mamy możliwość otrzymania dodatkowej gotówki, a kredyt rzadko kiedy nie zostaje przyznany. Muszą być ku temu poważne powody. Pożyczkę konsolidacyjną natomiast oferuje nam Bank Millennium. Tutaj można skonsolidować kredyty do maksymalnie 150 tysięcy złotych. Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania dla tego zobowiązania ma wartość 12,24% w skali roku. Pożyczkę można ubezpieczyć. Bank honoruje wiele różnych źródeł z jakich kredytobiorca otrzymuje dochody. Jest również możliwość otrzymania dodatkowej gotówki na dowolny cel, sprawdź takie oferty na  portalbankowy.info.

Konsolidacja z T-Mobile.

T-Mobile Usługi Bankowe daje możliwość zaciągania kredytów gotówkowych na różne kwoty. Sprawdźmy parametry kredytu konsolidacyjnego jaki łączy ze sobą kilka kredytów gotówkowych. Całkowita kwota konsolidacji to 52141 złotych. Jest to kwota do jakiej nie wliczono kredytowanych kosztów. RRSO dla takiego zobowiązania ma wartość na poziomie 9,81% w skali roku. Oprocentowanie jest zmienne i ma wartość średnią 5,995 w skali roku. W jego skład wliczona jest stawka WIBOR 3M oraz marża w wysokości 4,31%. Całkowita kwota jaką spłaci kredytobiorca to 72855,79 złotych. Kredyt w T-Mobile wygeneruje całkowity koszt w wysokości 20714,79 złotych, z czego prowizja wynosi 6437,81 złotych, a odsetki 14276,98 złotych. Kredytobiorca nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów z tytułu ubezpieczenia kredytu. Zobowiązanie będzie spłacał w 90 równych ratach po 810 złotych każda. Warunki kredytowania są uzależnione od tego jak wiarygodny jest klient, kiedy bierze kredyt i kiedy wpłaci jego pierwszą ratę.

Konsolidacja z InBankiem.

Sprawdźmy jak wygląda konsolidacja z inBankiem dla kredytu w kwocie 8 tysięcy złotych z okresem kredytowania wynoszącym 60 miesięcy. Dla takiego kredytu Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 14,11%, zaś oprocentowanie nominalne jest stałe i wynosi 8,99% w skali roku. Całkowita kwota jaką trzeba będzie zapłacić to 10988 złotych. Kredyt będzie nas tutaj kosztował 2988 złotych, z czego 800 złotych stanowi prowizja zaś 2188 złotych to odsetki od pożyczonej kwoty. Jak wspomnieliśmy jest to kredyt na okres 60 miesięcy. Pierwsze 59 rat będzie równych po 183,12 złotych, zaś ostatnia będzie o 0,15 groszy większa. Jest to jeden z przykładów kredytu konsolidacyjnego w tym banku. Można na jego podstawie wyliczyć parametry kredytu na inną kwotę, ale trzeba nieco potrafić, żeby takie wyliczenia wykonać.

lokatowy-klub.pl